تبلیغات
Hamed Game - مطالب تیر 1389

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 

Prince of persia

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

در اینجا قصد داریم آنچه در رابطه با این سری بازی به نظر میرسد را مورد بحث قرار دهیم. در رابطه با این که ایده این بازی و داستان آن از کجا آمده است، افسانه ای قدیمی ( مانند داستانهای هزار و یک شب) به نام شاهزاده پارس وجود دارد. این افسانه مورد توجه نویسندگان Ubisoft Montreal قرار گرفت و با انجام موافقتهای لازم گروه POP تشکیل شد. نسخه ابتدایی به نام Prince Of Persia: The Sands Of Time عرضه شد و انصافاً بسیار فراتر از زمان خود بود. گیم پلی جذاب و داستان پر محتوا و گیرا باعث شده بودند که یک بازی کامل و بی نظبر در زمان خود بوجود آید. گرافیک بازی نیز در زمان خود در حد بسیار بالایی قرار داشت. البته این اولین بازی نبود که بر اساس این افسانه ساخته میشد و قبلاً هم عنوانهایی تحت این نام به عنوان مثال یک بازی با نام Prince Of Persia در کنسول Mega Drive وجود داشتند.

نسخه مگا-درایو از این بازی

داستان بازی اینگونه بود که سپاه ایران به هند حمله میکند و با وجود قلعه مستحکم هند نفوذ به آن کار دشواری به نظر می آمد. در این هنگام توسط وزیر هند خیانتی صورت میگیرد و او شخصاً با کشتن دربانها دروازه ها را برای سپاه ایران باز میکند. سپاه ایران به راحتی وارد قلعه میشود و قلعه را تصرف میکند. وزیر هند با معرفی خود مورد عفو قرار میگیرد و به خاطر خدمتی که کرده است از معتمدان شاه ایران میشود.

ادامه مطلب

ترفند carbon

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

http://i.testfreaks.com/images/products/600x400/229/need-for-speed-carbon-own-the-city.406757.jpg

مدت زمانی از عرضه جدیدترین بازی از سری بازی های Need For Speed یعنی Need for Speed: Carbon میگذرد. این بازی توانسته است بازی کننده های بسیاری را به سوی خود جلب کند. در این پست قصد داریم روشی را برای علاقه مندان این بازی معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوان ماشین هایی نظیر M3 و GTR و BMW را در بازی آزاد کرد.


برای این کار:
پس از اجرا کردن بازی در صفحه اصلی به قسمت Reward Cards بروید.
در این صفحه شما میتوانید ماشین ها و شی های قابل آزاد شدن را مشاهده کنید. اکنون کافی است روشها و شرطهای آزاد کردن هر ماشین یا شی را بخوانید و آن را با دقت انجام دهید تا شی یا ماشین مورد نظر آزاد گردد.

لازم به ذکر است که شما میتوانید آخرین پج ها ، ترینرها، رمزها و همین بازکننده های ماشینها و مراحل را از اینجا دریافت کنید.راهنمای قدم به قدم همسایه جهنمی 2

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

http://www.games.lt/w/gbox/3915.jpgهمسایه‌ های جهنمی: در تعطیلات

شاید کم نباشند کسانی که همسایه آزاری می‌کنند و همسایه‌ها از دست آن‌ها ناخشنودند. افرادی که حس مردم آزاری و همسایه آزاری دارند شاید با این بازی بتوانند عقده‌های خود را در بازی و روی مونیتور بیرون بریزند و در صحنه‌های عینی اجتماع، دیگر به مردم آزاری دست نزنند. به امید روزی که این پدیده مذموم بکلی از صحنه روابط اجتماعی حذف شده باشد.
این بازی ساخت شرکت Jowood است و درجه بازی برای سنین بزرگسال(25-19) می‌باشد. بازی دارای گرافیک نسبتا بالایی است. کل بازی دارای چهارده مرحله بوده و در بعضی از مراحل برای اجرای یک حقه جدید نیاز به حقه قبلی و یک حقه جدید است. پس باید یک حقه قدیمی را دوباره تکرار و حقه دوم را اجرا کنید تا حقه‌ها به کلی اجرا شوند.


ادامه مطلب 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس