تبلیغات
Hamed Game - مطالب اردیبهشت 1389

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 

درباره ی Assassin’s Creed

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمانداستان:

یکی از عواملی که باعث موفقیت نسخه قبلی و به احتمال زیاد این نسخه می شود، داستان بازی است. داستان بازی را یکی از بهترین نویسندگان بازی یعنی آقای کوری می (Corey May) نوشته است. از آثار این نویسنده می توان به Prince of Persia: Warrior Within،Stolen،Prince of Persia: The Two Thrones،Army of Two و Assassin's Creed  اشاره کرد. البته اکثر بازی های ساخته شده توسط استودیوی Ubisoft آن هم شعبه Montreal از داستان های بسیار خوبی بهره مند هستند. داستان بازی Assassin’s Creed 2 از جایی آغاز می شود که دزموند مایلز (Desmond Miles) که به وسیله دستگاه Animus توانسته بود به دوران جنگ های صلیبی سفر کند و نکات ناگفته آن زمان را کشف کند به همراه دختر جوانی به نام  لوسی استیلمن-Lucy Stillman-که مسئول دستگاه Animus است از محلی که در آن فعالیت می کنند، فرار کند. پس از اینکه آن ها موفق می شوند از دست ماموران امنیتی فرار کنند به محل جدیدی می روند که دستگاه Animus 2 در آن قرار دارد. آن ها باز هم سعی دارند که به وسیله این دستگاه به گذشته بروند و در نقش یکی دیگر از اجداد دزموند که اتزیو آودیتوره دی فیرنز (Ezio Auditore di Firenze) نام دارد به بخش نا معملوم دیگری از تاریخ دست پیدا کنند. آن ها در قرن پانزدهم به ونیز می روند. در آن روز اتزیو تازه به دنیا آمده است. بعد از آن بازی به زمانی سفر می کند که دیگر اتزیو به مرد جوانی تبدیل شده است. خانواده اتزیو یکی از خانواده های مهم آن زمان ونیز هستند که یک راز بزرگ را در خود دارند. پدر اتزیو که جیووانی(Giovanni) نام دارد عضو یکی از گروه های Assassin آن زمان است. اما اتفاقی باعث می شود که هویت پدر او فاش شود. هنگامی که مشخص می شود که پدر جیووانی یکی از Assassinهای معروف بوده است، دولت آن زمان او و دو پسر دیگرش را به اعدام محکوم می کنند. روز اعدام آن ها فرا می رسد و اتیزیو به همراه خواهر و مادرش با اندوه فراوان در حال نگاه کردن به اعضای خانواده شان هستند. پس از اعدام، اتزیو قسم می خورد که انتقام خون پدر و برادرانش را از عاملین این اتفاق بگیرد. به همین دلیل اتزیو نیز راه پدرش را در پیش می گیرد و به گروه Assassinها می پیوندد و...

ادامه مطلب

سخن اخر...................

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

سخن اخر
بازی gow3 پس از 3 سال تاخیر سرانجام منتشر شد و دیداری دوباره با طرفدران خود داشت . سانتا مونیکا این نکته را به خوبی درک کرده بود که انتظار طرفدران تا چه حد از این نسخه بالاست به همین دلیل تمامی توان خود را برای این بازی به کار برده و نتیجه هم چیزی یک شاهکار نبود که به نحو احسن به پیش بینی های انجام شده از جانب سونی و انتظار طرفدران پاسخ داد .
این بازی بدون شک نه تنها یکی از بازهای برتر سال 2010 خواهد بود بلکه در تاریخ بازی های ویدویی برای همیشه ماندگار خواهد ماند .

نمره 10/10
داستان 10
گبم پلی 10
گرافیک 10
صداگذاری و موسیقی 10

----------------------------------------------------

خب به پایان این مقاله رسیدیم و جا داره از تمام کسانی که تا به اینجای کار این مطلب رو مطالعه کردن تشکر کنم و خسته نباشید بگم ، تا جایی که می شد سعی کردم هرچی رو که میتونستم در اختیار شما عزیران و علاقمندان بزارم و نکته ای رو فراموش نکنم ، به هرحال اگر نکته ای هست که شما می دونستید و در این مقاله اورده نشده به حساب حجم بالای مطلب بزارید و به بزرگی خودتون ببخشید .بخش نهم : نقد God of War 3

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش نهم : نقد God of War 3
سازنده : Santa Monica
ناشر : Sony
سبک : Action Adventure, Hack & slash
پلتفرم : Play Station 3
حالت بازی : Single Player
کارگردان : Stig Asmussen
رده سنی : M , +18

ادامه مطلب

بخش هشتم : تحلیل شخصیتی کریتوس

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش هشتم : تحلیل شخصیتی کریتوس


ادامه مطلب

بخش هفتم : معرفی دشمنان موجود در بازی

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش هفتم : معرفی دشمنان موجود در بازی

یونان سرزمینی اساطیری است و موجودات اساطیری ان هم یکی دو تا نیستند . به جرعت می توان گفت سری بازی های god of war یکی از بهترین مراجع برای اشنایی و شناخت تعدادی از این موجودات می باشد . اکنون تمامی دشمنانی که کریتوس در gow1.2 با انها دست و پنجه نرم کرد را به اختصار خدمت شما عزیزان و علاقه مندان معرفی خواهم کرد.


ادامه مطلب

بخش ششم : معرفی غول ها یا Boss ها

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش ششم : معرفی غول ها یا Boss ها

God of War 1
Hydera : هایدرا اولین غولی است که شما با ان مبارزه میکنید ، او یک مار چند سر است و هم اندازه ی یک جزیره است . پوزئیدون برای صابت کردن حق حکمیت خود در دریا ها انها را برای از بین بردن ملوانان و کشتی ها می فرستد . برای از بین بردن هایدرا باید سر اصلی او را از بین برد تا سر های کوچکتر کاملا از بین روند.
Medusa : مدوزا ملکه ی نسلی از موجودات اسا طیری به نام Gragon ها است ، انها در کمک به اریس در گوشه و کنار شهر اتن به از بین بردن مردم و شهر مشغول هستند ، افرودیته یکی ار الهه ها نفرت بسیاری از مدوزا دارد به همین دلیل از کریتوس می خواهد مدوزا را از بین ببرد و از سر او برای از بین بردن دشمنان استفاده کند.
Pandora's Guardian : این غول حدود 20 فوت قد دارد و به عنوان نگهبان قسمتی از مقبره پسر ، معمار معبد پاندورا که به هادس ارتباط دارد انجام وظیفه می کند. شکل ظاهری او مانند یک گاو است که زره ای بسیار محکم و چند لایه به تن دارد که او را از اصابت ضربه ها به تنش مصون نگه می دارد . کریتوس موفق می شود با شلیک گلوله های اتشین به سمت او لایه های زره ای او را از بین ببرد و او را نابود سازد.
Ares : فکر کنم اگر تا به این جای کار مقاله را کامل خوانده باشید دیگر نیازی به معرفی و توصیف اریس نباشد.
اریس اخرین نفری بود که کریتوس باید در gow1 با او مبارزه میکرد ، او مسبب مرگ خانوا ده ی کریتوس بود و کریتوس هم به دنبال انتقام از او . اریس یک زره ی اهنی قهوه ای داشت و از قدرت بسیار بالایی برخوردار بود ، نا سلامتی او خدای جنگ بود ، اما اتش انتقام کریتوس سرانجام اریس را هم در بر گرفت و از بین برد.


ادامه مطلب

بخش سوم : داستان قسمت دوم بازی

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش سوم : داستان قسمت دوم بازی

کریتوس کابوسی برای دیگر خدایان


ادامه مطلب

بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس


 


ادامه مطلب

  • تعداد کل صفحات:3 
  • 1  
  • 2  
  • 3  


 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس