تبلیغات
Hamed Game - ghost of sparta : god of war

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 

ghost of sparta : god of war

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

خدای جنگ:‌ روح اسپارتا

وارد غرفه سونی که بشوید، عناوین مختلف به سوی‌تان هجوم می‌آورند. از کیلزون3 گرفته تا inFamous2. اما چه کنیم که کریتوس از ما هم مثل بقیه‌ی ایرانیان دل برده است. پس همه را ول کرده به سراغ خدای جنگ بروی یک پی‌اس‌پی می‌رویم.
طبق گفته مسوول این قسمت، بازی حدود 90 درصد کامل شده است. بازی را شروع می‌کنیم. بازی از روی عرشه‌ی یک کشتی شروع می‌شود و فضایی شبیه به شروع اولین قسمت بازی این سری دارد. بازی هنوز دموهای سینمایی ندارد و موسیقی و صدا گذاری برروی این نسخه از بازی برای عرضه وجود ندارد. بنابراین از داستان خبری نیست.

با کشتن چند دشمن غولآخر این مرحله معرفی می‌شود. یک موجود هشت‌پا مانند بزرگ که هر کدام از پاهای هشت‌پا در انتها یک دهان سه تکه دارند. مانند خدای جنگ 3 پاهای این هشت پا تا رسیدن به خودش، در طول مرحله مزاحم شما می‌شوند و باید آن‌ها را از سر راه بردارید. بازی چیز جدیدی نسبت به نسخه‌های پیشین و زنجیرهای المپ ندارد و گیم‌پلی همانی است که تجربه کرده‌ایم. بنابراین استاندارد و جذاب است یک خدای جنگ دیگر و احتمالا همین‌ها کافی هستند که حتما این بازی را انجام دهیم. غولآخر هم مانند زنجیرهای المپ خوب و جذاب بود و مبارزه با آن هیجان‌انگیز.

یکی از دیگر نکات بازی اضافه شدن یک سری دشمن خرچنگ مانند به بازی است که کاربردی مانند عقرب‌های کوچک در خدای جنگ3 داشت. مزاحم و اعصاب خرد کن.
بیش از این لازم نبود که با بازی سر و کله بزنم. به خصوص که مسوول این از ارایه هرگونه اطلاعات سرباز زد. به هرحال تجربه‌ی خوبی ازخدای جنگ بود.

دنیای بازی، گیمزکام 2010

God of War: Ghost of Sparta
 سازنده: Ready at Dawn
 ناشر: SCEA
 سبک: اکشن سوم‌شخص
 پلت‌فرم: انحصاری PSP
 تاریخ انتشار: 11 آبان 1389

 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس