تبلیغات
Hamed Game - 25 بازی برتر ps3

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 

25 بازی برتر ps3

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

25 بازی برتر PS3

نوع مطلب :PS3، تاریخ انتشار: 22 اکتبر 2009

یکی از بازی های Arcade که با سوژه ای بسیار خوب عرضه شد، بازی Trine نام داشت. این بازی یک عنوان پلتفرمر 2D-3D هست که از المان های نقش آفرینی بسیار خوب استفاده کرده است. گیم پلی بسیار خوب و صداگذاری عالی یکی از عوامل موفقیت این بازی به شمار می رود.
25 – Trineتاریخ انتشار: 28 اکتبر 2008

سری بازی های MotorStorm از جمله بازی های رانندگی است که توانست به این سبک حال و هوای تازه ای بدهد. این بازی اکثر اتومبیل ها و موتورهای مسابقه ای را در خود جای داده بود و بازیکن را در انتخاب هر کدام از آن ها آزاد می گذاشت. نوع گیم پلی بازی بسیار زیبا و هیجان آور بود. در کنار این مسائل گرافیک و موسیقی بازی هم در سطح خوبی قرار داشتند.
24 – MotorStorm: Pacific Riftتاریخ انتشار: 30 آگوست 2007

بازی Lair یکی از بازی های بسیار نو آورانه ای بود که برای کنسول PS3 عرضه شد. این بازی تماما بر مبنای قابلیت SIXAXIS کنترلر PS3 طراحی شده بود. کنترل اژدهای عظیم الجثه بسیار هیجان انگیز بود. گرافیک قابل قبول به همراه صداگذاری این بازی به یک عنوان خوب تبدیل کرد.
23 – Lairتاریخ انتشار: 14 نوامبر 2006

بازی Genji یکی از عنوان های انحصاری PS3 به شمار می رود که نسخه ابتدایی آن روی PS2 عرضه شد. این بازی یک محیط بسیار زیبا را به نمایش در می آورد. یک بازی اکشن ماجراجویی بسیار زیبا که به خوبی زیبایی ژاپن قدیم را به نمایش در آورده بود. در کنار این مسائل موسیقی فوق العاده زیبای بازی به خوبی بازیکن را در فضای بازی قرار می داد.
22 - Genji: Days of the Bladeتاریخ انتشار: 21 اکتبر 2008

یکی از بازی های بسیار خوبی که توسط کمپانی Namco Bandai ساخته شد عنوان Eternal Sonata نام دارد. این بازی از جمله عنوان های نقش آفرینی بسیار زیبایی بود که برای PS3 عرضه شد. داستان بسیار خوب و زیبا همراه با رنگ بندی عالی محیط این بازی را به یکی از عنوان های موفق PS3 تبدیل کرد.
21 – Eternal Sonataتاریخ انتشار: 9 اکتبر 2007

بازی Folklore دارای سبکی بسیار جالب بود. یک بازی اکشن ماجراجویی بسیار زیبا که نظیر آن در کمتر بازی ای مشاهده شده بود. داستان بازی از دید دو شخصیت روایت می شد که در آخر به یکدیگر مرتبط می شدند. صداگذاری و گرافیک بسیار خوب از جمله نقاط قوت این بازی در کنار داستان زیبای آن بودند.
20 – Folklore

19 – Flower
تاریخ انتشار: 12 فبریه 2009

باز هم بازی های Arcade یک سبک جدید را به دنیای بازی های کامپیوتری معرفی کردند. عنوان Flower از جمله بازی هایی بود که در کمال سادگی بسیار خلاقانه بود. شما را در نقش یک گلبرگ قرار داشتید که باید خود را به دست باد می سپردید و به مکان های مختلف سفر می کردید.تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2009

بازی های رانندگی در این نسل به شدت پیشرفت کردند. نمونه این پیشرفت را می توان به خوبی در بازی های رانندگی ساخته شده توسط کمپانی Codemasters مشاهده کرد. اما بازی DiRT 2 نمونه کاملا بارزی از این پیشرفت بود. مسابقات رالی به خوبی در این نسخه شبیه سازی شده اند و هیجان این سبک خاص را به خوبی به بازیکن انتقال می دهند.
18 – DiRT 2تاریخ انتشار: 27 اکتبر 2007

یکی از بهترین بازی های پلتفرمر PS3 سری بازی بسیار محبوب Ratchet & Clank هستند. نسخه جدید این بازی که A Crack in Time نام داشت شاید از لحاظ گرافیکی پیشرفت چندانی نکرده بود اما از نظر گیم پلی و هیجان بسیار بهتر و متنوع تر از نسخه های قبلی خود شده بود.
17 – Ratchet & Clank Future: A Crack in Timeتاریخ انتشار: 13 جولای 2007

سری بازی های Ninja Gaiden بدون شک یکی از بهترین بازی های نینجایی است که تا کنون ساخته شده اند. عنوان Ninja Gaiden Sigma یکی از بهترین عنوان های این سری به حساب می آید که برای PS3 عرضه شده است. اکشن بسیار نفس گیر به همراه گرافیک بسیار خوب از فاکتورهای موفقیت این بازی به شمار می روند.
16 – Ninja Gaiden Sigmaتاریخ انتشار: 23 جولای 2008

سری بازی های Battlefield بیشتر برای دارندگانPC  آشنا بودند. اما زمانی که این بازی برای کنسول ها هم عرضه شد، چهره جدیدی از این بازی را به نمایش گذاشت. بازی Battlefield: Bad Company یک تحول عظیم در بازی های اکشن اول-شخص و چند نفره به حساب می آید. فیزیک بسیار عالی و گرافیک بسیار خوب، این بازی را به یکی از بهترین عنوان های PS3 تبدیل کرد.
15 – Battlefield: Bad Companyتاریخ انتشار: 25 فبریه 2008

یکی از بهترین بازی هایی که برای کنسول PS2 عرضه شد عنوان Devil May Cry نام داشت. نسخه چهارم این عنوان گرچه نتوانست به موفقیت های نسخه های گذشته خود دست پیدا کند، اما تجربه خوبی از بازی Devil May Cry را به کنسول های نسل جدید انتقال داد.
14 – Devil May Cry 4تاریخ انتشار: 22 ژانویه 2008

هیجان و سرعت را در سری بازی های Bournout به شدت می توان حس کرد. نسخه جدید این بازی با عنوان Paradise توانست شور و هیجان این بازی را به کنسول های نسل جدید منتقل کند. تعداد بی شماری اتومیبل که می توانستید به هر صورتی که دوست داشتید آنها را تغییر بدهید و فیزیک فوق العاده اتومبیل ها این بازی را بسیار موفق کرد.
13 – Bournout Paradiseتاریخ انتشار: 29 جولای 2008

بازی SoulCalibur IV از جمله مبارزه هایی است که از نسل گذشته پا به نسل جدید کنسول ها گذاشته است. گرافیک بسیار خوب به همراه طراحی عالی شخصیت ها این عنوان را به یکی از بهترین بازی های مبارزه ای تبدیل کرد. این بازی از جمله عنوان های مبارزه ای بود که سلاح در آن نقش مهمی را ایفا می کرد.
12 – SoulCalibur IVتاریخ انتشار: 24 جولای 2008

از جمله بازی های ترسناک کنسول PS3 می توان به عنوان Siren اشاره کرد. این عنوان یکی از بازی های ترسناکی بود که المان ترس در آن به خوبی قرار گرفته بود. در بازی تعادل خوبی میان اکشن و حل کردن معماهای مختلف وجود داشت و همین مسئله بازی را برای بازیکنان جذاب تر کرده بود. در کنار این مسائل، صداگذاری بازی نقش مهمی را در موفقیت بازی ایفا می کرد.
11 – SIREN: Blood Curse


تاریخ انتشار: 6 اکتبر 2009

یکی از بازی های نقش آفرینی بسیار جذاب کنسول PS3 بازی Demon’s Souls نام داشت. این بازی یکی از سخت ترین بازی های نقش آفرینی است که تا کنون عرضه شده است. گرافیک بسیار خوب و مبارزه واقعی با دشمنان و هیولاهای غول پیکر، این بازی را بسیار جذاب کرده بود.
10 – Demon’s Soulsتاریخ انتشار: 4 نوامبر 2008

یکی از محصولات بسیار زیبای شرکت بازی سازی Sega آن هم در سبک نقش آفرینی بازی Valkyria Chronicles بود که برای کنسول PS3 عرضه شد. گرافیک Cell-Shade بسیار زیبای این بازی به همراه گیم پلی بسیار عالی این عنوان را بسیار موفق کرد. برای اولین بار در این بازی سبک استراتژی-نقش آفرینی به حالت کنسولی در آمد که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت.
9 – Valkyria Chroniclesتاریخ انتشار: 2 فبریه 2009

از محبوب ترین بازی های مبارزه ای این نسل می توان عنوان بسیار موفق Street Fighter IV را نام برد. شرکت Capcom دنباله ای بسیار خوب از این بازی را برای کنسول ها عرضه کرد. یک مبارزه بسیار نفس گیر و هیجان آور چیزی بود که طرفداران این بازی منتظر آن بودند.
8 – Street Fighter IV
تاریخ انتشار: 12 سپتامبر 2007
 
یکی از بهترین بازی های اکشن-ماجراجویی بسیار خوبی که در سال 2007 عرضه شد، بازی Heavenly Sword نام داشت. داستان بازی، موسیقی بسیار عالی و گرافیک خوب، این بازی را به یکی از بهترین عنوان های این کنسول تبدیل کرد. این بازی به قدری خوب و خوش ساخت بود که هنوز هم ارزش بازی کردن را دارد.
7 – Heavenly Swordتاریخ انتشار: 26 می 2009

یکی از بهترین بازی های ساخته شده از روی Comic Bookها را می توان عنوان inFamous نام برد. یک بازی Open-World بسیار خوب که شهری با تمام جزئیات را پیش روی بازیکن قرار می داد. اما یکی از عواملی که در این بازی بسیار خوب کار شده بود، نورپردازی بسیار عالی این عنوان بود. این یکی از بهترین بازی های Open-World است که تا کنون عرضه شده است.
6 – inFamousتاریخ انتشار: 11 آپریل 2008

بازی های اکشن اول-شخص از جمله بازی هایی بودند که در این سبک به شدت پیشرفت کردند و سبکی بسیار محبوب بویژه در این نسل از کنسول ها تبدیل شدند. از جمله بهترین بازی هایی که در این سبک برای کنسول PS3 عرضه شد، نسخه دوم بازی Resistance  بود. این بازی را باید یکی از بهترین بازی های اکشن اول-شخص این کنسول و این نسل نام برد.
5 – Resistance 2تاریخ انتشار: 27 اکتبر 2008

 اگر به دنبال یک بازی بسیار شاد و جذاب و کمی سخت می گردید، این عنوان بهترین انتخاب است. بازی LittleBigPlanet یک بازی پلتفرمر بسیار زیبا است که از گرافیک بسیار خوبی بهره می برد. موسیقی و صداگذاری این بازی بسیار خوب و جذاب است.
4 – LittleBigPlanet
تاریخ انتشار: 26 فبریه 2009

در E3 سال 2005 دمویی از این بازی به نمایش در آمد که همگان را شگفت زده کرد. بازی Killzone 2 یکی از عنوان های بسیار محبوب کنسول PS3 است که از هر جهت در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در کنار بخش تک نفره بسیار جذاب، بخش چند نفره این عنوان هم بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
3 – Killzone 2تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2009

استودیوی بازی سازی Naughty Dog را می توان یکی از بهترین استودیوهای بازی سازی نام برد که در این نسل سری بازی هایی را با عنوان Uncharted خلق کرد. گرافیک بسیار خیره کننده این عنوان این بازی را به یکی از بهترین بازی های امسال تبدیل کرده است.
2 – Uncharted 2: Among Thievesتاریخ انتشار: 12 جون 2008

از زمانی که کنسولی به نام PlayStation ساخته شد، سری بازی های MGS همیشه جزو بهترین بازی های این کنسول به شمار می رفتند. یک بازی اکشن-مخفی کاری بسیار خوب که داستان بسیار زیبایی را نقل می کرد. چهارمین نسخه این عنوان روی سومین نسل از کنسول PS توانست خود را به عنوان یک شاهکار معرفی کند. داستان بسیار خوب به همراه کارگردانی فوق العاده، این بازی را همیشه در بین بهترین بازی های این کنسول قرار می دهد.
1 – Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس