تبلیغات
Hamed Game - بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 

بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس

 

نوشته شده توسط:حامد ثابت قدمان

بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس


 

بخش پنجم : معرفی سلاح و قدرت های کریتوس


God of war 1

سلاح ها

Blade of chaos ( شمشیرهای اشوب): شمشیر های اشوب در عمیق ترین مکانهای هادس ساخته شده است که توسط اریس به کریتوس داده می شود ، این شمشیر ها ظاهری با دنده های بزرگ و برنده با گوشه هایی گرد دارند وتوسط دو زنجیر بلند به دستان کریتوس داغ شده اند و قادر به از بین بردن هر دشمنی هستند . این شمشیر ها هموراه بهترین ، کار امد ترین و اصلی ترین سلاح کریتوس هستند و عضوی جدا نشدنی از او محسوب می شوند.
Blade of Artemis(شمشیر ارتمیس) : این شمشیر توسط الهه ارتمیس به کریتوس اهدا می شود که حالتی خمیده دارد و بسیار هم سنگین است ، این شمشیر صدمه ی بیشتری نسبت به شمشیر های اشوب به دشمنان وارد می کند اما به علت سنگینی کار با ان کمی کند صورت می گیرد .

قدرت ها
Poseidon's Rage (خشم پوزئیدون): این قدرت توسط پوزئیدون خدای دریاها به کریتوس اهدا می شود که قابلیت برق دادن تعداد کثیری از دشمنان که نزدیک کریتوس قرار دارند را دارا می باشد . همچنین یکی از کارامد ترین قدرت های بازی محسوب می شود.
Medusa's gaze (نگاه مستقیم مدوزا): کریتوس این قدرت توسط از بین بردن مدوزا به دست میاورد و با کندن سر او و گرفتن ان به طرف دشمنان قادر است انها را تبدیل به سنگ کند ، البته اگر پس ار مدتی به انها ضربه وارد نکند دوباره به حالت عادی باز می گردنند.
Zeus's fury (خشم زئوس): این قدرت توسط زئوس به کریتوس اهدا می شود که به او اجازه می دهد تا با ساختن یک ساعقه در دست خود و پرتاب ان به سوی دشمنان انان را از میان بر دارد ، همچنین این قدرت در حل معماها و پیشبرد بازی نقش به سزایی دارد.
Army of Hades (ارتش جهنم) : همانطور که از نام این قدرت پیداست ، توسط هادس خدای زیرین به کریتوس داده می شود که کریتوس توسط ان می تواند با ارسال ارواح جهنمی به سوی هر دشمنی ان را بدون دردسر از بین ببرد.
Rage of the Gods (خشم خدایان) : این قدرتی است که کریتوس در اوایل بازی از خدایان هدیه می گیرد و با استفاده از این قدرت بدن او مانند جریان برق می شود و ضربات او در این حالت بسیار مهلک است اما زمان استفاده از این قدرت بسیار محدود است.


God of war 2


سلاح ها
همانطور که گفته شد Blade of chaos عضوی جدا نشدنی از کریتوس است و در این شماره هم اصلی ترین سلاح او محسوب میشد.
Barbarian Hammer (پتک بربریان): کریتوس این سلاح را پس از کشتن دوباره پادشاه بربریان به دست می اورد ، که به وسیله ان قادر است ضربات بسیار سنگینی به دشمنان وارد کند همچنین توسط ان قادر به فرستادن ارواح به طرف دشمنان نیز هست.
Spear of Destiny (نیزه سرنوشت): این سلاح اصلی سواران سیاه محسوب می شود همان دشمنانی که هنگام سفر کریتوس به همراه پگاسوس سد راه او شده بودند. این سلاح در برخی از مبارزات به کار شما می اید.
Blade of Olympus (شمشیر المپوس): این شمشیر قدرتمند ترین سلاح gow محسوب می شود ، زئوس از این شمشیر برای شکست تایتانها استفاده کرده بود ، و این شمشیر قادر به کشتن هر خدایی است . در ابتدای بازی زئوس برای مبارزه با کلوسوس ان را به شما می دهد اما دوباره ان را باز پس می گیرد و مجددا در اخر بازی با همین شمشیر کریتوس بلایی به سر زئوس می اورد که یادش نرود.

قدرت ها
Typhon's bane (زهر تایفون): این سلاح در واقع همان تیر و کمان است که کریتوس ان را از چشمان تایفون به دست می اورد و به وسیله ان می تواند دشمنان را از فصله های بسیار دور مورد هدف قرار دهد قابل ذکر است عکس العمل کریتوس در استفاده از این قدرت بسیار بالاست ، و شما در قسمت جنگ با اتروپوس باید توسط این قدرت با او مبارزه کنید.
Cronos rage (خشم کرونوس) : این قدرت از نظر کارایی بسیار شبیه به خشم پوزئیدن است اما به مراتب از ان قدرتمند تر و دامنه ی تاثیر گذاری ان بیشتر است ، در زمانهایی که دشمنان زیادی کریتوس را دوره می کنند این قدرت اصلی ترین قدرت کریتوس محسوب می شود.
Head of Euryale (سر یوریال): این قدرت را از شکست یوریاله خواهر مدوزا به دست می اورید که قدرت سنگ کردن دشمنان را به صورت قوی تر در اختیار شما می گذارد.
Atlas Quake (زمین لرزه اطلس) : این قدرت را اطلس تایتان به کریتوس هدیه می دهد که کریتوس توسط ان می تواند با کوبیدن دستان خود بر زمین ایجاد زمین لرزه کند و همزمان سنگ هایی را به طرف دشمنان پرتاب کند.
Rage of titans (خشم تایتانها): به جرعت می توان گفت قوی ترین قدرت بازی همین قدرت محسوب می شود ، که کریتوس ان را از خاکستر پرومتئوس به دست می اورد ، با استفاده از این قدرت کریتوس مانند یک گوله اتش می شود عکس العملش بسیار سریع و ضربات دشمنان کمترین تاثیر را بر او می گذارد . همچنین ضرباتی که کریتوس در این حالت به دشمنان وارد می کند چندی برابر حالت عادی به انها اسیب می زند.

در پایان این بخش توضیح دهم که تمامی اسلحه ها و قدرت های موجود در بازی قابل اپگرید هستند به طوری که قدرت تاثیر گذاری انها چندین برابر گذشته می شود . هم چنین زمان استفاده از هر قدرت محدود است و نیاز به شارژ دارد.

 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس