تبلیغات
Hamed Game - دسته بازی کنسول Xbox 360 :

Hamed Game

*** هر چیزی درباره ی بازی ***

 
دسته بازی کنسول Xbox 360 :
كنسول XBOX 360 حداكثر از چهار كنترلر بی‌سیم و سیم‌دار در یك زمان پشتیبانی می‌كند. كنترل‌هایی كه به صورت سیمی به كنسول مرتبط می‌شوند، به وسیله سه كانكتور جلویی و یك كانكتور پشتی دستگاه به كنسول مرتبط می‌شوند. همچنین كنسول XBOX 360 از صفحه‌كلیدUSB برای اتصال به دستگاه پشتیبانی می‌كند، اما در این حالت صفحه كلید بیشتر برای وارد كردن اطلاعات و متن كاربرد دارد و نمی‌توان از آن برای اجرای بازی استفاده نمود.
دسته بازی طراحی شده در این كنسول از لحاظ طراحی شباهت فراوانی به دسته بازی نوعS كنسولXBOX دارد. نوع سیم دار این دسته‌بازی دارای سیمی به طول 74‌/2 متر است تا كاربر بتواند با فاصله مناسبی از تلویزیون قرار گیرد و به راحتی به انجام‌دادن بازی دلخواه خود بپردازد. قابلیت جالبی كه در این نوع گیم‌پد وجود دارد، هماهنگی آن با تمام دستگاه‌های مجهز بهUSB و سیستم عامل ویندوز‌اكس‌پی است كه این عامل امكان استفاده از آن را روی كامپیوتر امكان‌پذیر می‌سازد.
نوع بی‌سیم این دسته بازی فاصله نُه متر را با دو باتری AA از نوع NimH پشتیبانی می‌كند كه این فاصله برای یك دسته بازی بی‌سیم فاصله مناسبی است. شركت مایكروسافت برای آگاهی كاربر از فعال بودن دسته بازی بی‌سیم، قابلیت جالبی را در كنسول 360 XBOX تعبیه نموده است. برای این منظور درصورت اتصال دسته بازی به كنسول XBOX 360 در اطراف دكمه پاور دستگاه چراغی روشن می‌شود كه به وسیله آن كاربر قادر خواهد بود از ارتباط میان كنسول و دسته بازی آگاه شود. همچنین در صورت كاهش توان باتری گیم‌پد بی‌سیم، چراغ اطراف پاور به صورت چشمك‌زن به كاربر هشدار خواهد داد.
 


ساعت فلش
تصویر روزگالری عکس
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل

جاوا اسكریپت

كد ماوس